Čas na serveru 07:42:31

Vilém Hlobil
Z Konopiště

Id: 52101

Z Konopiště

  •  / Z Konopiště / Vilém Hlobil

olej/plátno, rozměr 84,5 x 106 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3080x

Vyvolávací cena:

4 805