Čas na serveru 03:51:03

Vilém Plocek
Loďka v průplavu

Id: 18201

Loďka v průplavu

  •  / Loďka v průplavu / Vilém  Plocek

tempera/karton, rozměr 24 x 29 cm, signováno vpravo dole, datováno 1975, obraz i rám v původním stavu, oděrky na rámu

zobrazeno: 1374x

Vyvolávací cena: