Čas na serveru 22:57:48

Vilém Plocek
U rybníka

Id: 18202

U rybníka

  •  / U rybníka / Vilém  Plocek
  •  / U rybníka / Vilém  Plocek
  •  / U rybníka / Vilém  Plocek

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 27 x 39,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1961, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1177x

Vyvolávací cena:

3 400