Vilém (Willi) Nowak
Hon
Id: 500802
olej/překližka, rozměr 25 x 36 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno
zobrazeno: 1363x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 600 Kč
2024,05-1,13,20,21,00
minimální příhoz 100 Kč