Na tuto položku dosud nikdo nepřihodil.
NápovědaVilém (Willi) Nowak
Rozkvetlá krajina
Id: 502003
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 46 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, autorské naznačení tužkou možnosti menšího výřezu v ploše
zobrazeno: 45x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 500 Kč
2024,05-1,14,21,28,00
( 14.5.2024, 21:28:00 )
minimální příhoz 100 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Zatím nebylo přihazováno. |