Čas na serveru 03:04:50

Vilém (Willi) Nowak
U plachetnice

Id: 147901

U plachetnice

  •  / U plachetnice / Vilém (Willi) Nowak

olej/plátno, rozměr 50 x 62 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, CSc.

zobrazeno: 2222x

Vyvolávací cena:
6 000

40 000