Čas na serveru 00:04:32

Vilém Zlamal
Městské zákoutí

Id: 33011

Městské zákoutí

  •  / Městské zákoutí / Vilém Zlamal

olej/plátno, rozměr 91 x 107 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní velmi dobrý stav

zobrazeno: 2428x

Vyvolávací cena:

10 000