Čas na serveru 09:06:13

Vilém Zlamal
Šternberk

Id: 50412

Šternberk

  •  / Šternberk / Vilém Zlamal
  •  / Šternberk / Vilém Zlamal
  •  / Šternberk / Vilém Zlamal
  •  / Šternberk / Vilém Zlamal

olej/plátno, rozměr 61 x 50 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3762x

Vyvolávací cena:
1 800

5 700