Čas na serveru 01:15:20

Vincenc Beneš
Kytice bramboříků

Id: 9103

Kytice bramboříků

  •  / Kytice bramboříků / Vincenc Beneš

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 31,5 x 19,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 42, věnování, paspartováno, zaskleno, rámováno, obraz i rám ve výborném stavu

zobrazeno: 3992x

Vyvolávací cena:
1 700

4 100