Čas na serveru 23:01:51

Vincenc Beneš
Letní krajina

Id: 414401

Letní krajina

  •  / Letní krajina / Vincenc Beneš

olej/plátno, rozměr 60 x 81 cm (včetně rámu jde o větší formát), značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 8627x

Vyvolávací cena:

56 000