Čas na serveru 13:42:41

Vincenc Beneš
Ovocné zátiší

Id: 1255

Ovocné zátiší

  •  / Ovocné zátiší / Vincenc Beneš

olej/plátno/karton, rozměr 22 x 35 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně datace, původní stav

zobrazeno: 3747x

Vyvolávací cena:
14 000

17 000