Čas na serveru 14:05:50

Vincent Hložník
Bez názvu I.

Id: 330101

Bez názvu I.

  •  / Bez názvu I. / Vincent Hložník

olej/plátno/lepenka, rozměr 49,5 x 34,5 cm, značeno vpravo dole, olištováno

zobrazeno: 1347x

Vyvolávací cena:

19 500