Čas na serveru 06:18:42

Vít Skála
Saně před chalupou

Id: 313002

Saně před chalupou

  •  / Saně před chalupou / Vít Skála

olej/karton, rozměr 34 x 24 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1402x

Vyvolávací cena:

4 101