Čas na serveru 01:09:31

Vladimír Havel
Plachetnice

Id: 84904

Plachetnice

  •  / Plachetnice / Vladimír Havel

olej/plátno, rozměr 61 x 90 cm, signováno vlevo dole, lokálně prasklá malba, oděrky na rámu

zobrazeno: 2032x

Vyvolávací cena:

12 550