Čas na serveru 16:28:07

Vladimír Havel
Pohled na Okoř

Id: 194501

Pohled na Okoř

  •  / Pohled na Okoř / Vladimír Havel

olej/plátno, rozměr 65 x 115 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám

zobrazeno: 1433x

Vyvolávací cena:

1 900