Čas na serveru 18:34:51

Vladimír Hlubuček
Dejvické nádraží v noci

Id: 77302

Dejvické nádraží v noci

  •  / Dejvické nádraží v noci / Vladimír Hlubuček

olej/plátno/lepenka, rozměr 38 x 58 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 1832x

Vyvolávací cena:
1 800

2 300