Čas na serveru 19:51:13

Vladimír Jan Hnízdo
Anděl lesních houštin

Id: 151803

Anděl lesních houštin

  •  / Anděl lesních houštin / Vladimír Jan Hnízdo

olej/sololit, rozměr malby 40 x 30,4 cm, signováno vpravo dole, datováno 69, na zadní straně pozůstalostní razítko, autorsky adjustováno, drobné oděrky

zobrazeno: 1208x

Vyvolávací cena:

6 000