Čas na serveru 20:58:30

Vladimír Jan Hnízdo
Běžec

Id: 1628

Běžec

  •  / Běžec / Vladimír Jan Hnízdo

olej/sololit, rozměr včetně autorského podkladu 42 x 35,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 68, na zadní straně popsáno autorem, pozůstalostní razítko, původní stav; Regionální muzeum v Kolíně připravuje výstavu ke 100. výročí autorova narození, která proběhne 9. 12. 2014 - 15. 3. 2015

zobrazeno: 2164x

Vyvolávací cena:
3 700

6 600