Čas na serveru 16:55:18

Vladimír Jan Hnízdo
Cyráno

Id: 1501003

Cyráno

  •  / Cyráno / Vladimír Jan Hnízdo

olej/sololit, rozměr 26 x 21,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 68, původní stav

zobrazeno: 1903x

Vyvolávací cena:

7 500