Čas na serveru 04:15:20

Vladimír Jan Hnízdo
Dívka v šeděfialovém

Id: 71202

Dívka v šeděfialovém

  •  / Dívka v šeděfialovém / Vladimír Jan Hnízdo

olej/dřevěná deska, rozměr 28 x 20 cm, celková velikost včetně rámu 44,5 x 39 cm, signováno vlevo dole, datováno 68, na zadní straně pozůstalostní razítko, autorsky rámováno

zobrazeno: 1459x

Vyvolávací cena:

5 100