Čas na serveru 16:36:50

Vladimír Jan Hnízdo
Job

Id: 491

Job

  •  / Job / Vladimír Jan Hnízdo
  •  / Job / Vladimír Jan Hnízdo
  •  / Job / Vladimír Jan Hnízdo
  •  / Job / Vladimír Jan Hnízdo

olej/deska, rozměr malby 34,9 x 22,9 cm, signováno vlevo dole, datováno 68, obraz z pozůstalosti malíře, původní adjustace, monografie autora k nahlédnutí v galerii

zobrazeno: 2379x

Vyvolávací cena:

28.8.2013, 20:15:00

28.8.2013 20:11 3 500 Kč