Čas na serveru 12:59:44

Vladimír Jan Hnízdo
Klečící akt

Id: 762

Klečící akt

  •  / Klečící akt / Vladimír Jan Hnízdo

olej/překližka, rozměr malby 34 x 27 cm, signováno vpravo dole H, datováno 68, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 2220x

Vyvolávací cena:

5 700