Čas na serveru 03:19:18

Vladimír Jan Hnízdo
Let jara

Id: 2126

Let jara

  •  / Let jara / Vladimír Jan Hnízdo

olej/plátno/deska, rozměr 39 x 29,5 cm, rozměr včetně autorského rámu 55,5 x 43 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 69, autorsky rámováno, popsáno autorem na zadní straně, pozůstalostní razítko, výstavní razítka, původní stav

zobrazeno: 1889x

Vyvolávací cena:

4 700