Čas na serveru 08:35:27

Vladimír Jan Hnízdo
První dvojice

Id: 7802

První dvojice

  •  / První dvojice / Vladimír Jan Hnízdo

olej/dřevo, rozměr 30,3 x 22,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1968, autorsky rámováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, výstavní razítka na zadní straně

zobrazeno: 2383x

Vyvolávací cena:

11 000