Čas na serveru 08:18:40

Vladimír Jan Hnízdo
Setkání u pozorovatelny kosmu

Id: 1778

Setkání u pozorovatelny kosmu

  •  / Setkání u pozorovatelny kosmu / Vladimír Jan Hnízdo

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 21,5 cm x 33,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 48, volně loženo, nerámováno, původní stav; v Regionálním muzeu v Kolíně probíhá do 15. 3. 2015 výstava ke 100. výročí autorova narození

zobrazeno: 2677x

Vyvolávací cena:

4 700