Čas na serveru 21:47:29

Vladimír Jan Hnízdo
Smrt lotra po levici

Id: 624

Smrt lotra po levici

  •  / Smrt lotra po levici / Vladimír Jan Hnízdo

olej/sololit, rozměr 45 x 28 cm, signováno vpravo dole, datováno 69, autorsky rámováno, původní stav, monografie autora k nahlédnutí v galerii

zobrazeno: 2264x

Vyvolávací cena:
3 600