Čas na serveru 14:51:20

Vladimír Jan Hnízdo
Stavení v lese

Id: 103501

Stavení v lese

  •  / Stavení v lese / Vladimír Jan Hnízdo

pastel/papír, rozměr ve výřezu 41,5 x 29,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 77, paspartováno, volně loženo, pozůstalostní razítka na zadní straně

zobrazeno: 2418x

Vyvolávací cena:

2 400