Čas na serveru 19:35:03

Vladimír Jan Hnízdo
Tvářnost křivek

Id: 1069

Tvářnost křivek

  •  / Tvářnost křivek / Vladimír Jan Hnízdo

olej/plátno/překližka, rozměr 47,6 x 46,7 cm, signováno vpravo dole H, datováno 74, původní stav

zobrazeno: 1950x

Vyvolávací cena:
4 600

4 600

9.6.2014, 21:32:00

9.6.2014 21:29 4 600 Kč