Čas na serveru 02:07:15

Vladimír Jan Hnízdo
Tvary a barvy hlavy

Id: 7801

Tvary a barvy hlavy

  •  / Tvary a barvy hlavy / Vladimír Jan Hnízdo

olej/dřevo, rozměr 30,6 x 22,5 cm, signováno vpravo dole, autorsky rámováno, vše ve výborném stavu

zobrazeno: 2220x

Vyvolávací cena:

11 500