Čas na serveru 00:13:02

Vladimír Jandejsek
Postavy ve městě

Id: 48611

Postavy ve městě

  •  / Postavy ve městě / Vladimír  Jandejsek

kombinovaná technika/karton, rozměr ve výřezu 20 x 28,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 1983, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1991x

Vyvolávací cena:
1 200