Čas na serveru 16:51:12

Vladimír Komárek
Židle a ptáci

Id: 86201

Židle a ptáci

  •  / Židle a ptáci / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 90 x 70 cm, signováno uprostřed dole, datováno 71, popsáno na zadní straně, autorsky rámováno, zcela původní stav, majitel získal přímo od autora

zobrazeno: 2987x

Vyvolávací cena:
10 000

98 000

Příhozy: 93