Čas na serveru 08:50:20

Vladimír Kompánek
Kostelík

Id: 424103

Kostelík

  •  / Kostelík / Vladimír Kompánek

olej/sololit, rozměr 40 x 50 cm, značeno ve spodní části, rámováno, na vyžádání možno zajistit vystavení znaleckého posudku PhDr. Mariánem Kvasničkou

zobrazeno: 7047x

Vyvolávací cena:
7 500

82 000

Příhozy: 69