Vladimír Muzička
Jednou v srpnu
Id: 494302
olej/dřevovláknitá deska, rozměr 81 x 98 cm, značeno a datováno vlevo dole, olištováno
zobrazeno: 1211x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
9 000 Kč
2024,05-1,13,21,17,00
minimální příhoz 500 Kč