Na tuto položku dosud nikdo nepřihodil.
NápovědaVladimír Muzička
Noční hlídka I
Id: 494304
olej/plátno, rozměr 110 x 120 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno
zobrazeno: 174x
Vyvolávací cena:
10 500 Kč
10 500 Kč
2024,05-1,14,21,24,00
( 14.5.2024, 21:24:00 )
minimální příhoz 500 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Zatím nebylo přihazováno. |