Čas na serveru 21:17:21

Vladimír Muzička
Ve varieté

Id: 96701

Ve varieté

  •  / Ve varieté / Vladimír Muzička

olej/sololit, rozměr 50 x 61 cm, signováno vpravo dole, datováno 2012, autorsky olištováno, oděrka na liště

zobrazeno: 1662x

Vyvolávací cena:

18 500