Čas na serveru 00:59:05

Vladimír Novák
Abstraktní představy

Id: 27004

Abstraktní představy

  •  / Abstraktní představy / Vladimír Novák

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 48 x 36 cm, značeno na zadní straně listu, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1992x

Vyvolávací cena:

1 600