Čas na serveru 00:32:40

Vladimír Renčín
V knihovně

Id: 2013

V knihovně

  •  / V knihovně / Vladimír Renčín

litografie/papír, č. 54/200, rozměr ve výřezu 29,5 x 39,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 97, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2141x

Vyvolávací cena:

14.4.2015, 21:12:00

14.4.2015 21:08 2 500 Kč