Čas na serveru 12:53:26

Vladimír Stříbrný
Akt

Id: 35002

Akt

  •  / Akt / Vladimír Stříbrný
  •  / Akt / Vladimír Stříbrný
  •  / Akt / Vladimír Stříbrný

olej/plátno, rozměr 74 x 60 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, původní velmi dobrý stav, dekorativně adjustováno

zobrazeno: 2796x

Vyvolávací cena:

35 000