Čas na serveru 00:07:22

Vladimír Stříbrný
Děvčátko s kyticí

Id: 275103

Děvčátko s kyticí

  •  / Děvčátko s kyticí / Vladimír Stříbrný

olej/plátno, rozměr 66 x 56 cm, značeno a datováno vlevo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto, jemná krakeláž v malbě,po

zobrazeno: 2823x

Vyvolávací cena:

12 500