Čas na serveru 09:29:48

Vladimír Stříbrný
Dívka s ovocem

Id: 130002

Dívka s ovocem

  •  / Dívka s ovocem / Vladimír Stříbrný

olej/plátno, rozměr 50 x 45 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2258x

Vyvolávací cena:

16 500

Příhozy: 51