Čas na serveru 00:35:46

Vladimír Stříbrný
Ležící akt

Id: 102805

Ležící akt

  •  / Ležící akt / Vladimír Stříbrný

olej/plátno, rozměr 70 x 77 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2443x

Vyvolávací cena:

14 000