Čas na serveru 03:33:33

Vladimír Stříbrný
Odpočívající vodník

Id: 198001

Odpočívající vodník

  •  / Odpočívající vodník / Vladimír Stříbrný

kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 16 x 16 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 1288x

Vyvolávací cena:
800

1 700