Čas na serveru 18:40:19

Vladimír Sychra
Dívka v plachetce

Id: 262509

Dívka v plachetce

  •  / Dívka v plachetce / Vladimír Sychra

olej/karton, rozměr 47 x 37 cm, vlevo nahoře značeno a datováno 46, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2357x

Vyvolávací cena:
2 800

25 000

Příhozy: 49