Čas na serveru 16:56:38

Vladimír Tučapský
Falešný Mondrian

Id: 430105

Falešný Mondrian

  •  / Falešný Mondrian / Vladimír Tučapský

olej/plátno, rozměr 25 x 30 cm, neznačeno, olištováno

zobrazeno: 511x

Vyvolávací cena:

4 657