Čas na serveru 03:10:13

Vladimír Vašíček
Kompozice

Id: 285904

Kompozice

  •  / Kompozice / Vladimír Vašíček

malba/plátno, rozměr 45 x 35 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, oděrky na rámu

zobrazeno: 4616x

Vyvolávací cena:

25 500

Příhozy: 56