Čas na serveru 19:24:39

Vladimír Vašíček
Strážnické slavnosti

Id: 348302

Strážnické slavnosti

  •  / Strážnické slavnosti / Vladimír Vašíček

akryl/papír, rozměr ve výřezu 37,5 x 24 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, na zadní straně výstavní razítko

zobrazeno: 2337x

Vyvolávací cena:

3 600