Čas na serveru 09:41:31

Vladivoj Kotyza
Malá bolest

Id: 170103

Malá bolest

  •  / Malá bolest / Vladivoj Kotyza

malba/plátno/podloženo překližkou, rozměr 45 x 50 cm, nesignováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1842x

Vyvolávací cena:
500

3 100