Čas na serveru 03:14:22

Vlastimil Beneš
Klaun

Id: 306704

Klaun

  •  / Klaun / Vlastimil  Beneš
  •  / Klaun / Vlastimil  Beneš
  •  / Klaun / Vlastimil  Beneš

pastel/papír, rozměr ve výřezu 53 x 37 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno oděrky na rámu

zobrazeno: 19866x

Vyvolávací cena:

15 500