Čas na serveru 10:18:43

Vlastimil Košvanec
Dívka na Petříně

Id: 376501

Dívka na Petříně

  •  / Dívka na Petříně / Vlastimil  Košvanec

olej/plátno, rozměr 90 x 130 cm, značeno vlevo dole, nerámováno

zobrazeno: 3664x

Vyvolávací cena:

91 000

Příhozy: 93