Čas na serveru 07:06:57

Vlastimil Košvanec
V létě

Id: 395502

V létě

  •  / V létě / Vlastimil  Košvanec

olej/plátno, rozměr 75 x 110 cm, neznačeno, rámováno, oděrky na rámu, místy opadaná malba

zobrazeno: 7751x

Vyvolávací cena:

74 000

Příhozy: 55